קצת עליי

 אז מה זה מימי מומו מאמא ואיך הכל התחיל ..

 

אני רינת נולדתי וגדלתי בנתניה, את ימי הרווקות ״הפרועים ״ שלי 😜 העברתי בתל אביב ואבן יהודה זה המקום בו בחרתי להקים בו בית. אני נשואה באושר לאלעד שאותו הכרתי במשחק פוקר וחוץ מזה שהוא ניצח וזכה בי, זכינו יחד בתאומים - עומר ועמנואל בת ובן בני 8. הידועים בכינויים מימי ומומו (הא, ואני כמובן מאמא) 

הם מהות החיים שלי, מהות העסק שלי ובזכותם בכל יום אני לומדת משהו חדש על עצמי ועל החיים בכלל.

 

לקראת יומולדת שנה שלהם, רציתי לרכוש להם אלבום מעוצב אבל לא סתם אלבום תמונות, אלא משהו באמת מיוחד שינצור את כל הרגעים בשנה המשמעותית בחיי. חיפשתי וחיפשתי ואף אלבום לא היה מיוחד מספיק. 

לבסוף החלטתי להכין כזה בעצמי. מצאתי הדרכות באינטרנט והתאמנתי בבית על קיפולים, כריכות, קומפוזיציות, מה לא... לקח לי בין חודשיים לשלושה לעצב את האלבום, תוך שאני עושה את כל הטעויות האפשריות. בקיצור, את האלבום הראשון לא תמצאו פה 😅  מה שכן .. התאהבתי! התאהבתי בריח של הנייר, באפשרויות, בצבעים וההדפסים הבלתי נגמרים, ולא פחות מזה בזמן נטו לעצמי, בלי הפרעות, צוללת לתוך עולם אחר, כמעט כמו מדיטציה. הייתי ותמיד אהיה אחת שאוהבת להוציא מעצמי את הטוב ביותר, מרגע היווצרות האלבום הראשון העמקתי את התענינותי בתחום הסקראפ למדתי והעשרתי את עצמי בסגנונות שונים ומגוונים ולאט לאט הפכתי את התחביב למקצוע…. וככה, Mimi Momo Mamma נולד והוא כל יום לוקח אותי לעולמות קסומים אחרים: היום אני בספארי אתמול הייתי בקרקס ומחר אני בחופשה במלדיביים, ויש גם ימים של מגניבות בשחור-לבן, ימים של של עדינות בפסטלים או מסיבה של קונפטי. והלקוחות שלי, הם בדיוק כמוני, הם מחפשים את המיוחד, את המדויק עבורם את המשהו הזה שינצור את רגעי האושר כך שיישארו צרובים בזיכרון לנצח. 

 

אז לפני שאתחיל בכלל לעצב, חשוב לי לדעת את הסיפור מאחורי הלקוחות, לאיזה מאורע האלבום מיועד, מי הם, 

מה התחביבים שלהם, איזה צבעים הם אוהבים ומה משמח אותם. על החומרים אני לא מתפשרת ומלקטת את הBEST מכל רחבי העולם לפי קונספט הלקוח/ה תוך הקפדה על מתן שירות איכותי וזמין עם המון תשומת לב, כייף ואהבה. על מנת שנוכל לשמר את כל החוויות המתוקות שלנו בתוך אלבום שיהווה עבורנו - עולם קסום של זכרונות.

משלוח חינם בקנייה מעל 350 ש״ח

התקשרו עכשיו